twojeArtykuły.info

Optymalizacja strony internetowej – korzyści.

dodany przez mtu - maj.17, 2010, w kategorii Pozycjonowanie

Optymalizacja strony internetowej, czyli wprowadzanie odpowiednich zmian do Twojej strony z myślą o wyszukiwarkach.

Co obejmuje optymalizacja strony internetowej?
Optymalizacje strony internetowej można podzielić na dwa działy:

• Pierwszy dział zajmuje się budowaniem odpowiedniej liczby linków prowadzących do Twojej strony z innych stron. Linki są niezbędne w procesie pozycjonowania strony, ale należy pamiętać że jest to tylko jeden z wielu czynników wpływających na pozycje strony. Linki powoli tracą na znaczeniu. Pozycje zbudowane w oparciu o same linki bez brania pod uwagę treści strony są niestabilne i ilość dobrze wypozycjonowanych słów zawężona jest tylko do kilku słów ogólnych. Nie generujących pożądanego ruchu.

• Drugi dział zajmuje się stroną, a dokładnie jej treścią. Tutaj jest o wiele więcej do zrobienia a efekty są nie porównywalnie lepsze, jeżeli strona jest dobrze zbudowana i przygotowana pod wyszukiwarki, a linki stanowią tylko dopełnienie do całego procesu. To właśnie daje możliwość osiągnięcia dobrych pozycji nawet pod 200 słowami kluczowymi właściwymi.

Co daje optymalizacja strony internetowej?

Dzięki wszystkim tym zabiegom Twoja strona zaczyna przemierzać swoją drogę w kierunku szczytowych pozycji w wyszukiwarkach pod różnymi słowami i frazami.
Proces ten nie jest natychmiastowy, ma za zadanie przede wszystkim uwidocznić stronę w wyszukiwarkach, zająć wstępne pozycje, wyższe lub niższe – w tym momencie nie jest to jeszcze istotne.

Rejestracja pełnej struktury zajmuje dużo czasu, a wpływa na to wiele czynników:
• struktura strony;
• linki prowadzące do strony;
• wiek domeny;
• wyszukiwarka;
• wiele innych.

Dlatego rejestracja pełnego serwisu w google, onet i wp może zająć nawet kilka miesięcy.
Oczywiście już w pierwszych dniach, tygodniach będą widoczne efekty, ale największa skuteczność zostanie osiągnięta dopiero po kilku miesiącach po pełnym zaindeksowaniu strony. W miarę upływu czasu efekty będą coraz lepsze, obejmując coraz szerszą tematykę i coraz większą liczbę słów kluczowych.

Warto przeczytać: długi ogon pozycjonowanie, anchor text

, ,

Zostaw komentarz

Szukasz i nie możesz znaleźć?

Użyj formularza poniżej, aby znaleźć żądane informacje:

Jeżeli interesuje Ciebie jakiś temat lub chciałbyś go zobaczyć na tym serwisie skontaktuj się z administratorem.

Blogroll

Polecane strony: